097 909 65 07
м. Київ, вул. Васильківська 1, офіс 007
 
 
Матеріали
ЗИПС-Модуль – це звукоізолююча панельна система базового рівня, яка вирішує проблеми шомоізоляції існуючих стін в квартирах, будинках, офісах і інших приміщеннях.
ШУМАНЕТ-100 – це сучасний високоефективний матеріал для зниження рівня ударного шуму.
Вибростек-V300 Звукоізолююча підкладка з багатошарового склохолсту. Матеріал має стабільну поведінку під статичними і динамічними навантаженнями.
Vibrofix Protector Звукоізолююче стінне кріплення
Vibrofix Box Звукоізолюючі кріплення для інженерного устаткування
 
 
Материали для звукоізоляції


SoundWool
Мінеральна ізоляція нового покоління

SoundWool – це мінеральна ізоляція нового покоління. Це матеріал високої якості для бездоганної тепло- і звукоізоляції. Ефективний, негорючий, екологічно чистий. Акустична мінеральна вата SoundWool дозволяє збільшити звукоізоляцію стандартних гіпсокартонных перегородок і облицювань в 1,5-2 рази.

SoundWool ціна 105,00 грн/м.кв.

Переваги SoundWool:
 • підвищена екологічність
 • високий коефіцієнт звукопоглинання (0,9)
 • високі теплоізоляційні характеристики
 • негорючий
 • не містить фенолу і формальдегіду
 • приємний на дотик
 • без запаху
 • чистий і білосніжний
Склад

Основні компоненты для виробництва SoundWool - це натуральні природні речовини (кварцевий пісок і вода). Завдяки натуральній природі, чистоті і екологічності, SoundWool ідеальним чином підходить для робіт усередині приміщень. Не містить фенолу і формальдегіду.


Розміри

Довжина плити, мм Ширина плити, мм Товщина плити, мм Кількість в упаковці м2
12500 1200 50 15
Застосування

Звукопоглинальні плити SoundWool застосовуються як ефективний середній шар в конструкціях звукоізолюючих і звукопоглинальних каркасних перегородок, облицювань і підвісних стель.

Нові властивості

Відмітна особливість нової технології - єднальний компонент з акрилу на водній основі. В результаті матеріалу властиві якості, які неможливо було досягти при виробництві мінеральної ізоляції попереднього покоління: матеріал володіє підвищеними екологічними властивостями, підвищеною пружністю, приємний на дотик, не має запаху. Акрил багато хто знає по його широкому вживанню в медицині і в побуті. Завдяки своїй нейтральності і безпеці для здоров'я людини, акрил використовується для виготовлення пломб, оптичних і контактних лінз, для виробництва кухонного посуду.

Волокна SoundWool мають підвищену пружність, що призводить до виникнення усередині матеріалу «ефекту пружини». Завдяки цій особливості матеріал надійно встановлюється в конструкцію стабільно зберігає свою форму.

Звукоізоляція

SoundWool має високий коефіцієнту звукопоглинання ( 0,9), що впливає на кінцевий рівень звукоізоляції конструкції. При проходженні звукової хвилі через SoundWool, знижується її сила перетворюючись на теплову і механічну енергію.

Негорючість

Матеріал виготовлений з мінерального розплаву на основі кварцевого піску. Це неорганічна сировина, завдяки якій матеріал є негорючим.

Установка завдання по звукоізоляції:

Якщо у Вашій ситуації допомога фахівця-акустика недоступна і Ви самостійно взялися за справу, то перш за все потрібно врахувати наступні чинники: Визначити джерело і характеристики шуму: музика (повітряний шум), звук кроків сусіда зверху (ударний шум), робота ліфта, насоса (структурний шум).

 • Прослухати стіни для визначення зон опосередкованої передачі шуму в захисних конструкціях.
  Робиться з метою визначення чи має місце опосередкована передача від джерела шуму по захисним конструкціях. Це явище характерне для панельних будинків, і будинків з тонкими міжквартирними і міжкімнатними перегородками.
 • Інспекція стиків (швів) стін, підлоги, стелі.
  Наявність нехай навіть невеликої щілини або отвору істотно знижує звукоізоляційні властивості конструкцій, що захищають. Особливо це характерно для панельних будинків, де щілини можуть бути спочатку із-за неякісної герметизації швів під час будівництва, а також можуть з'являтися згодом під час експлуатації будівлі.
 • Інспекція розеток, вимикачів, місць кріплення люстри.
  Часто суміжні розетки і вимикачі змонтовані в одному крізному отворі стіни. Незрідка проводка і крюки для кріплення люстр розташовуються в одному наскрізному отворі в перекритті. Отвори необхідно ретельно герметизувати.
 • Інспекція тріщин в стінах.
  Цегельні перегородки, особливо перегородки в чверть цеглини, часто тріскаються без порушення цілісності шпалер. Тріщини перегородок істотно знижують їх звукоізолюючі властивості. Тонкі тріщини краще герметизувати силіконом.
 • План квартири.
  Бажано накреслити план квартири вказуючи товщини стін і перегородок і місць де ви чуєте шум при їх прослуховуванні. Це допоможе отримати ясне уявлення про зони підвищеного шумовипромінювання і вибрати адекватне рішення по звукоізоляції.

Вибір рішення

Звукоізоляція єдиного елементу конструкції (підлоги, стелі або однієї стіни), не завжди вирішить проблему. Ефективність цього заходу залежатиме від того, наскільки виражена опосередкована передача шуму по конструкціях. Наприклад, якщо прослуховується лише на суміжній з сусідом стіні і не перевипромінюється на інші, то звукоізолююче облицювання гіпсокартоном однієї стіни швидше за все вирішить проблему. Якщо ж шум чутно і на примикаючих стінах, то звукоізоляція однієї стіни буде малоефективна.

Кваліфікація будівельників: «болюче» питання

Можливо, найсерйозніша проблема забезпечення звукоізоляції приміщень - це рівень кваліфікації будівельників, а також фахівців, які беруть на себе вирішення акустичних проблем будівлі. Більшість так званих «фахівців» в області звукоізоляції такими, як показує результат їх діяльності, немає.

Фахівці-акустики як наочний приклад некомпетентності в області звукоізоляції найчастіше згадують так звану підміну понять - звукоізоляція підміняється звукопоглинанням. Звукоізоляція - зниження рівня звукового тиску при проходженні звукової хвилі крізь перешкоду. Ефективність конструкції, що захищає, оцінюють індексом ізоляції повітряного шуму Rw (усередненим в діапазоні найбільш характерних для житла частот - від 100 до 3000 Гц), а перекриттів - індексом приведеного ударного шуму під перекриттям Lnw. Чим більше Rw і менше Lnw, тим краще звукоізоляція. Обоє величини вимірюються в дБ. Звукопоглинання - зниження енергії відбитої звукової хвилі при взаємодії з перешкодою, наприклад, із стіною, перегородкою, підлогою, стелею.

Здійснюється шляхом розсіювання енергії, її переходу в тепло, збудження вібрацій. Звукопоглинання оцінюють по середньому показнику в діапазоні частот 250-4000 Гц і позначають за допомогою коефіцієнта звукопоглинання aw. Цей коефіцієнт може набувати значення від 0 до 1 (чим ближче до 1, тим вище звукопоглинання).

 
Матеріали
SoundWool – це мінеральна ізоляція нового покоління. Це матеріал високої якості для бездоганної тепло- і звукоізоляції.
Переваги SoundWool:
 • підвищена екологічність
 • високий коефіцієнт звукопоглинання (0,9)
 • високі теплоізоляційні характеристики
 • негорючий
 • не містить фенолу і формальдегіду
 • приємний на дотик
 • без запаху
 • чистий і білосніжний