097 909 65 07
м. Київ, вул. Васильківська 1, офіс 007
 
 
Матеріали
ЗИПС-Модуль – це звукоізолююча панельна система базового рівня, яка вирішує проблеми шомоізоляції існуючих стін в квартирах, будинках, офісах і інших приміщеннях.
«Акуфлекс» застосовується в будівництві як звукоізолююча підкладка під ламінат, паркет і інші підлогові покриття, для зниження рівня ударного шуму під перекриттям.
ШУМОСТОП сучасний матеріал з високими звукоізоляційними характеристиками (ΔLn,w = 42 ДБ).
Vibrofix SP Звукоізолюючі кріплення для підвісних стель
Vibrofix Uni Універсальне звукоізоляційне кріплення
 
 
Материали для звукоізоляції


Шумостоп
Плити звукоізоляційні для використання в конструкції «плаваючої» підлоги

Опис

ШУМОСТОП сучасний матеріал з високими звукоізоляційними характеристиками (ΔLn,w = 42 ДБ). Практично для будь-якої конструкції міжповерхового перекриття забезпечують рівень ударного шуму на 20 дБ нижче потрібного по СНиП. При використанні Шумостоп можна говорити про акустичний комфорт, коли звук удару від пляшки, що впала на підлогу, в приміщенні зверху сприймається в розташованому нижче приміщенні як падіння легкої монети.

Шумостоп ціна 129,00 грн/кв.м

Сфера застосування

Шумостоп використовується як пружний звукоізоляційний шар в будівельних конструкціях під армуючою стяжкою де потрібен високий рівень звукоізоляції ударного шуму. Плити Шумостоп-С2 виступають як основний робочий шар, а плити Шумостоп-К2 з більшою щільністю виконують функцію кромочного шару для підвищення стабільності підлоги біля стін.

Відмітні особливості

 • Максимальні значення індексу зниження рівня ударного шуму;
 • Стабільні динамічні характеристики матеріалу під навантаженнями 200 - 700 кг/м.кв.

Фізичні характеристики

Шумостоп-С2 Шумостоп-К2
Розміри плити, мм 1250х600х20 1200х300х20
Щільність, кг/м3 60 90-100
Вага упаковки, кг 9 7,2
Обєм упаковки, м3 0,15 0,072
Кількість плит в упаковці 10 10
Кількість в упаковці, м2 7,5 3,6


Ізоляція ударного шуму

Акустичні випробування виконані лабораторією акустичних вимірювань НИИСФ РААСН м. Москва.
Частота, Гц 100 125 160 200 250 320 400 500
Зниження приведеного рівня ударного шуму ΔLn плаваючою стяжкою, укладеною на один шар ШУМОСТОП, дб 3,0 4,0 3,5 2,5 2,5 11,5 16,0 11,5
Частота,Гц 630 800 1000 1250 1600 2000 2500 3200
Зниження приведеного рівня ударного шуму ΔLn плаваючою стяжкою, укладеною на один шар ШУМОСТОП, дб 16,0 21,0 20,0 29,0 34,5 37,5 43,0 48,0

Індекс зниження рівня ударного шуму ΔLn,w одним шаром Шумостоп = 42 дБ, двома шарами Шумостоп = 46 дБТехнологія укладення плаваючої підлоги по плитах ШУМОСТОП

1. Підготовка поверхні. Основою для конструкції плаваючої підлоги може служити як залізобетонне перекриття, так і існуюча стяжка. Поверхня підлоги очищається від будівельного сміття. За наявності старого підлогового покриття воно знімається, що дозволяє максимально заощадити висоту приміщення. Підлога має бути рівною, перепад висот не більше 1-2 см за всією площею кімнати. При необхідності виконується чорнове бетонне стягування як вирівнюючий шар.


2. Укладання звукоізолюючих плит Шумостоп. Звукоізолюючі плити «Шумостоп» укладаються на поверхню підлоги в 2 шари, стик у стик з таким розрахунком, щоб повністю покрити площу підлоги. Для забезпечення стабільності стяжки, по периметру приміщення застосовуються плити високої щільності Шумостоп-К2 смугою 300 мм, решта площі підлоги заповнюється плитами Шумостоп-С2. Щоб уникнути жорсткого контакту між стяжкою і бічними поверхнями кімнати плити Шумостоп-К2 шириною 150 мм додатково встановлюються уздовж стін у вертикальному положенні. Другий шар плит Шумостоп укладається з урахуванням перехльосту стиків верхнього і нижнього шарів. При цьому кромочна плита Шумостоп-К2 верхнього шару має ширину 250 мм.


3. Прокладка комунікацій. Щоб уникнути утворення «акустичних містків» труби опалювання обертаються віброізолюючою стрічкою Вібростек-V300 (або аналогом). Електричні кабелі і інші комунікації можна «заховати» в товщі звукоізолюючих плит в нижньому шарі. Це дозволяє не проводити додаткових робіт по прокладці кабелів по стінах і кутах приміщення.


4. Гідроізоляція. Поверх шару звукоізолюючих плит Шумостоп укладається поліетиленова армована плівка завтовшки 200 мікрон також із закладом країв на стіни. Це необхідно для того, щоб при укладці стяжки плити не намокали і не втрачали свої акустичні і механічні властивості. Краї плівки повинні заводитися один на одного з нахльостуванням в 50 мм, а отриманий стик проклеюватися будівельним скотчем шириною 50 мм.


5. Пристрій стяжки. Виконується цементно-піщане стягування марки М-300 завтовшки не менше 70 мм. При пристрої стягування необхідно армувати її металевою сіткою з розміром осередку 50х50 мм і діаметром прутка 4 мм. Сітка має бути розташована в шарі стягування не нижче 20 мм від її нижнього рівня і не вище за середню лінію стягування. Сітка укладається з перехльостом стиків, які зв'язуються в'язальним дротом. Суміш М-300 поливається водою і доводиться до «напівсухого» стану, а потім розподіляється по всій поверхні підлоги рівномірно. Поверхня розчину вирівнюється за допомогою рейки. Свіжоукладене по відмітках стягування затирається для додаткового фінішного вирівнювання і зміцнення верхнього шару до отримання абсолютно рівної поверхні. Через добу після закінчення робіт стягування проливається водою і накривається поліетиленовою плівкою строком на 2 тижні. Впродовж даного терміну приміщення повинне добре провітрюватися.


6. Фінішне покриття підлоги. Після повного висихання стягування (близько 3 тижнів) поліетиленову армовану плівку, а також надлишок кромочної плити Шумостоп-К2 обрізають по рівню готової підлоги. Щілини обробляють силіконовим акустичним герметиком «Вібросил». Готова рівна і міцна поверхня плаваючої підлоги може служити основою для будь-якого типу підлогового покриття. Як фінішне покриття може застосовуватися паркет, ламінат, паркетна дошка, лінолеум, ковролін або керамічна плитка. Плінтус кріпиться тільки до однієї з поверхонь: до підлоги або стіни.Відмітні особливості конструкції плаваючої підлоги ШУМОСТОП
 • товщина конструкції приблизно 100 мм;
 • індекс зниження ударного шуму 46 дб;
 • індекс додаткової звукоізоляції повітряного шуму 5-7 дб;
 • стабільні динамічні характеристики конструкції при навантаженнях 200-700 кг.
 
Матеріали
SoundWool – це мінеральна ізоляція нового покоління. Це матеріал високої якості для бездоганної тепло- і звукоізоляції.
Переваги SoundWool:
 • підвищена екологічність
 • високий коефіцієнт звукопоглинання (0,9)
 • високі теплоізоляційні характеристики
 • негорючий
 • не містить фенолу і формальдегіду
 • приємний на дотик
 • без запаху
 • чистий і білосніжний