097 909 65 07
м. Київ, вул. Васильківська 1, офіс 007
 
 
Матеріали
AcousticWool Perfect - це звукопоглинальні плити з високоякісного скляного штапельного волокна.
SoundWool – мінеральна ізоляція нового покоління. Це матеріал найвищої якості для бездоганної тепло- і звукоізоляції.
Вибросил віброізолюючий герметик призначений для герметизації стиків і з'єднань в спеціальних звукоізолюючих конструкціях.
Vibrofix Protector Звукоізолююче стінне кріплення
Troldtekt (Тролдтект) Звукопоглинальні стельові і стінні панелі з "деревної шерсті"
 
 
Sonaspray (Сонаспрей) напилюване звукопоглинальне покриття на основі целюлози

Покриття Sonaspray застосовуються для зменшення часу реверберації (гулкості) і зниження рівня шуму в приміщеннях суспільного і розважального призначення. На відміну від поширених на ринку звукопоглинальних плит на основі скляних і базальтових волокон наприклад, стельових і стінних панелей Ecophon), основним компонентом покриттів Sonaspray є волокна целюлози. Вони нешкідливі для дихання і не викликають алергії, що робить покриття Sonaspray екологічно безпечними.

Технологія нанесення покриттів Sonaspray також додає їм цілий ряд переваг перед звичайними звукопоглинальними плитами. Створення готового покриття Sonaspray відбувається шляхом нанесення (напилення) на вибрану поверхню просочених клеєм пластівців целюлози. Напилення проводиться за допомогою спеціалізованого устаткування - установки «Ranger» (Ренджер). Пластівці целюлози подаються повітряним потоком з контейнера установки на пульверизатор, де вони змішуються з клеєм і наносяться на оброблювану поверхню (стіна, стеля і тому подібне). Така технологія дозволяє отримувати безшовне акустичне покриття на поверхні довільної форми, а також проводити фрагментарну обробку вибраних площ. В порівнянні із звукопоглинальними плитами типа Ecophon це дає можливість знаходити нестандартні дизайнерські рішення, органічно вписуючи акустичні покриття в існуючий інтер'єр.

Завдяки унікальній композиції клею, покриття Sonaspray можна наносити без спеціальної підготовки на різні по складу будівельні матеріали, включаючи бетон, цеглу, гіпсокартон, скло, оцинкований метал і так далі. Висока адгезія клею дозволяє створювати міцні покриття з товщиною до семи сантиметрів. При товщині покриття в 2 см додаткове навантаження розподіляється рівномірно на стельові конструкції і складає всього 2,1 кг/кв.м. Рівна поверхня і задана товщина готового покриття забезпечуються за рахунок проведення напилення в декілька шарів (товщина одного шару 4-5 мм).

Висока продуктивність робіт є ще однією відмітною особливістю покриттів Sonaspray. При повному дотриманні технології по нанесенню, швидкість проведення робіт досягає на деяких проектах 300 кв.м./день. Це дозволяє виконувати установку покриттів в максимально короткі терміни, не вносячи істотних змін до існуючого графіка проведення інших обробних робіт.

Фактура готових покриттів Sonaspray зовні нагадує штукатурку «під шубу». Існує два стандартні типи покриттів Sonaspray: Sonaspray K13 (Сонаспрей ка-тринадцять) і Sonaspray FC (Сонаспрей еф-сі), які розрізняються за розміром пластівців що входять в їх склад. Покриття Sonaspray FC містить дрібніші пластівці целюлози (розміром в 3-5 міліметрів) і, як наслідок, має більш рівномірну фактуру поверхні. Покриття Sonaspray FC може бути також додатково відшліфовано, що додає поверхні покриття гладкий вигляд.

Sonaspray K13 Sonaspray FC Sonaspray FC
шліфований

Поглинання (загасання) звукової хвилі в покриттях Sonaspray відбувається по тому ж механізму що і в звукопоглинальних плитах на основі скляних /базальтовых волокон. При проходженні звукової хвилі через пористу структуру з волокон целюлози коливальна енергія повітря перетвориться в тепло. Ефективність поглинання звукової хвилі зростає із збільшенням товщини покриття.
Покриття Sonaspray і звукопоглинальні плити Ecophon мають порівнянні криві для КЗП (коефіцієнт звукопоглинання) у всьому діапазоні частот.

Колірна гамма для покриттів Sonaspray може створюватися як за рахунок пігментного забарвлення пластівців целюлози в процесі виробництва так і в результаті додаткового фарбування поверхні готового покриття водоемульсивною фарбою. При необхідності покриття Sonaspray можна чистити пилососом (для великих площ рекомендується очищення стислим повітрям з компресора). На практиці, прибирання покриттів Sonaspray нанесених на стельові конструкції потрібний не частіше ніж один раз в 2-3 роки, завдяки дії антистатичних добавок включених в склад пластівців целюлози.

Вартість одного квадратного метра готового покриття Sonaspray залежить від товщини покриття і вже включає роботи по його нанесенню. При товщині в 15 мм вартість покриття Sonaspray «під ключ» можна зрівняти за ціною з найекономічнішим варіантом звукопоглинальних плит Ecophon (без врахування вартості збірки каркаса і установки плит). Це робить покриття Sonaspray також найоптимальнішим варіантом для корекції проблем в акустиці приміщень за системою ціна/якість/акустичний ефект.

Покриття Sonaspray є найтехнологічніше простим, економічним, і ефективним рішенням для створення акустичного комфорту у приміщеннях з великими внутрішніми об'ємами. Покриття Sonaspray вже успішно застосовуються для зниження рівня шуму в нічних клубах, ресторанах, театрах, торгівельно-розважальних комплексах, виробничих приміщеннях, спортивних залах і льодових аренах.

 
Матеріали
SoundWool – це мінеральна ізоляція нового покоління. Це матеріал високої якості для бездоганної тепло- і звукоізоляції.
Переваги SoundWool:
  • підвищена екологічність
  • високий коефіцієнт звукопоглинання (0,9)
  • високі теплоізоляційні характеристики
  • негорючий
  • не містить фенолу і формальдегіду
  • приємний на дотик
  • без запаху
  • чистий і білосніжний